22 czerwca uczniowie klas 1-3 oraz przyszli pierwszoklasiści wzięli udział w jednodniowej wycieczce do Płocka. Pierwszym punktem było ZOO i jego mieszkancy. Dzieci mogły podziwiać wiele gatunków zwierząt, wejść do plastikowego brzucha kangura, czy do zagrody z kozami. Największe wrażenia zrobiły na dzieciach akwaria z rybami. Z tarasu widokowego podziwialiśmy Wisłę. Kolejnym punktem była zabawa w profesjonalnej sali zabaw Fikołki oraz warsztaty pieczenia pizzy. Była to wspaniała wyprawa. Dzieci były zachwycone dostępnością zwierząt.