Rodzina to najważniejszy nauczyciel w życiu człowieka. 19 czerwca nasza szkoła zamieniła się w miejsce pełne radości, muzyki, wzruszeń. Wspólnie świetowaliśmy Dzień Rodziny. Była to wspaniała okazja do integracji i wspólnego świętowania. Wydarzenie rozpoczęło się od uroczystej części artystycznej. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem przygotowali część artystyczną. Przygotowali fantastyczne układy taneczne. Dzieci w ten sposób wyraziły swoją wdzięczność, miłość i szacunek dla swoich rodziców. Po występach przyszedł czas na wspólną zabawę, grillowanie, poczęstunek, mecz piłki nożnej Rodzice kontra Dzieci. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za obecność, zaangażowanie i stworzenie cudownej atmosfery.