Twoje dziecko ma 3, 4, 5, 6 lub 7 lat? Planujesz zapisać je do przedszkola publicznego lub szkoły? A może chcesz zmienić przedszkole lub szkołe, do którego teraz chodzi? Znajdziesz tu ogólne informacje, jak zapisać dziecko do przedszkola lub szkoły. Pobierz, wypełnij właściwy wniosek i dostarcz do Naszej pacówki.

Przekroczenie progu przedszkola czy szkoły jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu dziecka rozpoczynającym nowy etap w jego życiu. Dla wielu dzieci oznacza ono pierwsze kontakty z grupą rówieśników, jak również z nieznanymi im dorosłymi, rozstanie z rodziną, innymi słowy, odnalezienie się w nowym środowisku. Dlatego w naszym przedszkolu oraz szkole stworzyliśmy najbardziej sprzyjające warunki, które umożliwiają dzieciom naturalną i bezstresową adaptację, dając tym samym przedszkolakom radość i poczucie bezpieczeństwa, a ich rodzicom spokój oraz zadowolenie.

Naszym priorytetem jest szczęśliwe dziecko, toteż zapewniamy domową i rodzinną atmosferę, co oznacza rozwój w przyjaznym otoczeniu, bogaty program zajęć dydaktyczno-wychowawczych, sympatyczny i wysoko wykwalifikowany personel, małe i aktywne grupy.

Deklaracja kontynuacji edukacji w oddziale przedszkolnym. DOC

Deklaracja kontynuacji edukacji w oddziale przedszkolnym.PDF

Wniosek o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola, oddziału przedszkolnego przy szkole. DOC

Wniosek o przyjęcie dziecka do publicznego przedszkola, oddziału przedszkolnego przy szkole.PDF

Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej. DOC

Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej. PDF